Щоб і в спеку свині могли їсти достатньо

Годівля свиней влітку

Тривала спека створює проблеми для людей, тварин та рослинності.

Ми, люди, уникаємо надмірних фізичних навантажень на пекучому сонці і шукаємо прохолоди чи хоча б тіні. У свинарнику денна температура у «тропічні дні» піднімається вище 27°C. Наслідками є значно вище навантаження на організм свиней і, як наслідок, зниження працездатності:

  • Апетит свиней знижується. Напувалки необхідно частіше чистити, а кількість корму зменшувати.
  • Знижуються добові прирости ваги у поросят і на відгодівлі.
  • Зростають втрати поросят одразу після народження. Свиноматки неспокійні, частіше встають та повертаються з боку на бік. Це збільшує втрати поросят через задавлювання.
  • У підсмоктувачів свиноматок знижується кількість молока через зниження споживання корму. Таким чином, збільшення у вазі поросят-сосунів також знижується.
  • Свиноматки худнуть.
  • Погіршення темпу запліднення: частка осіменених свиноматок, які стали поросними, зменшується, і посліди стають меншими.
  • Говорять про «літній спад».

Що можна зробити, щоб свині у спеку їли більше

Оскільки нам доводиться жити з підвищенням температури навколишнього середовища, є лише такі варіанти:

  • Обладнати будинки
  • Свідомо використати вентиляційні технології
  • Підтримувати тварин у цей час умілим менеджментом

Кладка як ізоляція

Будівля з масивними стінами одночасно ізолює та руйнує. Воно не так швидко нагрівається і знову і знову випромінює якусь «прохолоду».

Усім, хто взимку бореться із заморозками, варто встановити додатковий утеплювач.

Це не тільки краще зберігає тепло взимку, а й улітку діє так, що тепло не проникає безперешкодно.

Це найбільш очевидно, коли йдеться про утеплення стелі чи покрівельного покриття. Оскільки покрівля, чи цегляна чи панельна, сильно нагрівається, приміщення під нею стають дедалі теплішими. Якщо припливне повітря всмоктується через простір під стелею, воно також нагрівається. Має сенс утеплити покрівельний простір. Насправді достатньо холодної покрівлі. Однак вона має бути чистою, по можливості без тріщин і добре вентильованою.

Втягнути прохолодне повітря

Можливості для цього обмежені, але їх можна враховувати під час планування системи вентиляції. Цілеспрямоване всмоктування повітря з тіні краще. Для цього підходять північний бік свинарника або тінь від сусідніх будівель. Деякі свинарі також обприскують кормові проходи водою кілька разів на день.

Затінювати вікна, що виходять на південь чи захід

У спекотні дні в наших будинках вдень задерті штори або опущені жалюзі. Саме ці запобіжні заходи можна застосовувати і на свинофермах для вікон, які особливо схильні до сонячного випромінювання. Деякі фермери укладають перед склом тонкі листи полістиролу. Це також може послабити сонячне проміння.

Слідкуйте за чистотою припливних та витяжних повітроводів.

Зокрема, у витяжних повітроводах осідає велика кількість пилу. Це звужує поперечні перерізи повітроводів або решіток вентилятора та призводить до зниження продуктивності системи вентиляції. Чищення витяжних каналів – дуже неприємна робота, яку найпростіше виконувати промисловим пилососом.

У разі нижнього (підпільного) приводу відкрийте також клапан для підлоги. Це означає, що повний обсяг повітря більше не потрібно буде забирати з-під щілин.

Годівля свиней влітку

Захисні сітки потрібно чистити © Сільськогосподарська палата Верхньої Австрії / Штрассер

Кондиціювання: збільшіть задану температуру та ширину захоплення на блоці управління

Орієнтуватися можна на такі показники: при температурі зовнішнього повітря до 30°C задане значення температури системи вентиляції має бути встановлене на 5°C нижче. Також слід враховувати, що при зовнішній температурі вище 28°C висока швидкість повітря приміщення свиноферми не може його охолодити. Для забезпечення необхідної кількості кисню достатньо 100 м/год (свині вагою 100 кг). Розсудливі свинарі в дуже спекотні дні відчиняють двері в центральний прохід, щоб безперешкодно додатково всмоктувати свіже повітря. Це збільшує кратність повітрообміну. Звісно, ​​не можна забувати знову закрити їх увечері.

Вчасно регулюйте кількість корму

У спеку годівниці часто залишаються повними. При цьому в них випорожнюються окремі тварини. У таких випадках необхідне ретельне очищення годівниць перед годівлею.

Крім того, у спеку зазвичай доводиться різко скорочувати кількість корму. Залежно від того, як стабілізується апетит, кількість корму можна знову збільшити.

Годівля свиней влітку

Повна годівниця: у спеку витрата корму знижується. © Сільськогосподарська палата Верхньої Австрії / Штрассер

При рідкому годуванні збільшіть вміст води

Свині нічим не відрізняються від нас – коли спекотно, їм треба пити більше. Якщо зазвичай потрібний вміст сухої речовини > 25%, залежно від довжини труби, нахилу труби та гігроскопічних властивостей корму, у спеку достатньо 24% сухої речовини. При рідкому годуванні у спеку можна легко збільшити кількість води або коефіцієнт рідини.

Контролювати напувалки

Якщо через напувалки проходить недостатньо води, наслідки зниження споживання корму будуть ще драматичнішими. Конічна напувалка повинна подавати 1,5 літра води на хвилину. Тому проходячи свинарником, завжди стежте за тим, як п’ють тварини. Якщо свині «вічно» юрмляться біля напувалок, водозабезпечення не в порядку.

Перевіряйте напувалки щонайменше щоразу при митті загонів. Це особливо важливо при сухому годуванні, оскільки напувалки в цьому випадку – це єдине джерело води.

Охолодження під високим тиском

Принцип зниження температури довкілля з допомогою випаровування води добре відомий. Різні компанії пропонують системи, призначені для охолодження. Однак тут рекомендується бути обережним, так як вода в приміщення повинна розподілятися дуже дрібними краплями.

У жодному разі не можна мочити свиней. Найбільш безпечно працюють системи, що розпорошують воду під високим тиском. Вартість установки такої системи на стадо з 80 свиноматками у зоні опоросу та частково у приміщеннях для відгодівлі становлять близько 8000 євро.

Фермери, які встановили таку систему минулого літа, коли спека була неможливою, оцінили ефект: техніку можна легко налаштувати, і свиноматки спокійніші в спекотні дні і споживають більше корму.

Годівля свиней влітку

Система розпилення води під високим тиском утворює туман і тварини не намокають. © Сільськогосподарська палата Верхньої Австрії / Штрассер

Охолодні подушки Coolpads

Відчутне охолодження у тваринницьких приміщеннях забезпечує використання охолоджуючих подушок забезпечує відчутне охолодження у стайнях. Вони працюють аналогічно охолоджувачу в двигунах внутрішнього згоряння, коли вода, що протікає, в контурі охолоджує припливне повітря. Фермери-відгодувальники говорять про значне зниження температури. Так, минулого року одному підприємству вдалося підтримувати температуру на вході на рівні не більше 24°C. Догляд цими системами простий, оскільки проточна вода постійно очищає ребра охолодження.

Цікаво, що багато свинарських ферм в Іспанії працюють з цією технологією.

Годівля свиней влітку

Охолоджуючі подушки (Coolpads) великої площі, вбудовані у фронтон, у приміщеннях для відгодівлі. © Сільськогосподарська палата Верхньої Австрії, Штрассер

Вплив спеки на кількість поросят

У своїй докторській дисертації керуючий директор VLV д-р. Ханс Шледерер досліджував вплив температури у приміщенні на плодючість племінних свиноматок. Використовуючи дані планувальника свиноматок у VLV та власні дослідження, він показав, що виробники поросят з низькими температурами в зоні опоросу влітку забирають значно більше поросят, ніж ферми з вищими температурами. Тому варто потурбуватися про цю тему.

Якщо середній оборот на фермі збільшується на 10%, наприклад, з 10% до 20%, ферма втрачає 2,5 поросяти-від’єму на свиноматку на рік. Після вирахування всіх витрат така система охолодження у свинарнику швидко окупається.

Вплив спеки на добові ваги

Якщо подивитися на добові прирости ваги, стає ясно, що свині на відгодівлі, яких забивають з кінця червня до кінця вересня, мають прибавку у вазі на 25 г нижче, ніж в решту пори року. Очевидно, що це багато в чому пов’язане із зменшенням споживання корму в цей час.

Годівля свиней влітку


Автор статті: Франц Штрасер ABL. Переклад Олени Бабенко спеціально для soft-agro.com.


З нетерпінням чекаю  на відгуки та коментарі. Велике вам дякую!

Знайшли цей матеріал корисним? Поділіться з колегами у соцмережах або надішліть посилання прямо на пошту!

Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб першими отримувати повідомлення про вихід нових матеріалів.

Telegram-канал → 

Немає коментарів до статті "Щоб і в спеку свині могли їсти достатньо"

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Нет комментариев