Відгуки про курс "Годівля корів"

Добрий день!

Хочу написати трохи по Вашому курсу, буду радий, якщо мої слова потраплять до Вас на сайт!

Курс "Годівля корів" мені дуже допомагає в моїй роботі. З двох основних причин.

Перша - курс допоміг мені структурувати мої знання в області годування. З навчання це ще тяглося - знань давали багато, а ось "розкласти" їх "по поличках" було складно. Ваш курс - це органайзер для цих знань. Не треба ритися в купі книг по годівлі, не треба перестрибувати з сайту на сайт в пошуках потрібної інформації і робити необхідні виписки. Все найнеобхідніше є в курсі і є в кілька кліків.

Друга причина - в курсі все таки якісно інша інформація по годівлі та кормах. Тільки з Вашим курсом я нарешті пішов від незрозумілих для мене кормових одиниць, став нормально розбиратися з потребами і особливостями годівлі корів в різні періоди життя або виробничого циклу. У вашому курсі стільки нових нюансів, яким нас не вчили, що, думаю, я буду відкривати для себе щось нове ще довгий час))

Зараз я докладаю максимум зусиль, щоб по Вашому курсу працювали мої клієнти - зоотехніки на підприємствах.
Кузьміних Олексій
ТОВ "Новатекс"
Для фермера-початківця курс виявився просто знахідкою. Систематично, доступно, в міру детально розписана вся теорія і практика сучасного підходу до годівлі ВРХ.
Величезна подяка за вашу роботу, успіхів!
Дмитро Конишев
Добрий день!

Надсилаю свій відгук по курсу, який мені дуже сподобався. На даний час в інтернеті та книжному ринку України є достатньо інформації по годівлі корів (викладені норми DLG, NRC, ARC та інші). Але майже всіх них об’єднує великий об’єм інформації при досить невеликій кількості дійсно корисних даних (якщо говорити по простому «дуже багато води»). Це вигідно відрізняє курс «Кормления коров». В ньому коротко на достатньо зрозумілому рівні описані основні питання поживності кормів, обміну речовин, травлення та норми годівлі ВРХ. Допомагають в засвоєнні матеріалу зручний інтерфейс та корисні додатки.
Сергій
Курс "Годівля корів" був для мене дуже корисним. Адже, розпочавши роботу на молочній фермі, я мала досить туманне уявлення про специфіку годування корів, вплив кормів на їхню продуктивність і здоров'я. На ферму я прийшла з міста, тобто практично нічого не знала про цю справу. Все, що в мене було до цього - біологічна освіта, кілька книжок для підсобних господарств (виданих ще в 90-х) і "поради" місцевих селян, які, як потім з'ясувалось, далеко не завжди є правильними і корисними. Я почала шукати інформацію в інтернеті, і натрапила на сайт soft-agro.com, де, власне, знайшла цей чудовий курс. Він дуже допоміг. Я багато чого дізналась про анатомію і фізіологію корів, принципи годівлі, побудову правильного раціону. Зрозуміла, що інформація 10-15 річної давності по годівлі ВРХ вже практично не актуальна, сучасні корми та методи годівлі набагато продуктивніші. Курс добре структурований, тому надалі мені було не важко "нарощувати" нові знання, користуючись як матеріалами цього сайту, так і з інших ресурсів. Я почала застосовувати знання з курсу на практиці, і результати не забарилися - корови на правильно збалансованому раціоні почали давати вдвічі більше молока. Правильна годівля (що саме, скільки і коли їли тварини) допомогла зменшити захворюваність, зокрема на кетоз та мастит. Я вела постійний облік надоїв, ветеринарний журнал та інші поточні записи, що дозволяли побачити прогрес і задокументувати його. Моя ферма не велика, 40 голів фуражного стада, з них 21 дійного, в основному - українська червоноряба. Звісно, я не могла собі дозволити повнозмішаний раціон, але курс складений так, що не має значення, скільки голів на фермі - дві, двадцять чи дві тисячі, які саме корми в вашому випадку доступні. Ви завжди можете пристосувати одержані знання до конкретної ситуації. Тож я надзвичайно вдячна авторам курсу і рекомендую його всім, хто почав займатись сучасним молочним скотарством.

Ось такий відгук. :-)

Ще раз дякую вам за вашу роботу, бажаю натхнення і успіхів!
Тетяна Кушка
Дуже зручний і корисний курс, єдине, що хотілося б додати - годівля корів на відгодівлю.
Надія
Я придбала у вас курс "Годівля корів" і не пошкодувала про це)))
Користуюся ним практично кожного дня, всю інформацію в голові тримати неможливо, а в ньому все просто і доступно викладено і головне в одному місці!
Дуже сподобалися відео матеріали, особливо про протеїн і баланс азоту в рубці, розкладає інформацію по поличках.
Добре що весь матеріал розбитий по блокам, точно знаєш куди звернутися щоб знайти відповідь на питання.
Ще зіткнулася з тим що якісної сучасної інформації по годівлі на просторах інтернету знайти складно, тому ваш сайт особливо виручає, а курс "Годівля корів" справжня енциклопедія для мене !!!
Дякую за вашу роботу!!!
Юлія
Курс "Годівля корів" - прекрасна можливість отримати максимум базової інформації, необхідної для управління годівлею в господарстві. Матеріал викладено дуже просто, наочно і це відмінно запам'ятовується. Разом з тим, такий курс дуже корисний (і цікавий!) Для всіх інших фахівців. Ми пройшли його всією нашою командою, і це було чудово. Величезне спасибі!
Козлова Наталія
ТОВ УК "Русмолко"
Так склалося, що курс я придбав, напевно, один з перших (7-12-2016 року). Я дуже давно стежу за вашою роботою, і чесно кажучи, дуже захоплений. Я працюю технологом в преміксній компанії, і в мої обов'язки входять постійні консультації і розрахунки рецептів, це премікси, комбікорми і раціони, для різних тварин. Останнім часом швидкість роботи збільшується, і на пошук інформації завжди не вистачає часу. Так, що вся ваша інформація, передана через інтернет, має місце бути. На жаль, у мене не завжди достатньо часу, щоб відразу переглянути якісь новинки. Але я завжди намагаюся не пропускати якісь нотатки. В силу свого характеру я курс переглянув відразу, і сильно не заглиблювався в зміст написаного. Але в цілому раз п'ять перечитав. Щоб зрозуміти, з чим маєш справу, пропоную для початку в даному відгуку задати питання самому собі:
- Що це за курс "Годівля корів", яка його структура та подача інформації?
- Навіщо потрібен цей курс, і яка його глибина?
- Чи здатний він допомогти в роботі?
Цей курс містить детальну інформацію в сфері годівлі ВРХ. Якщо говорити про виклад інформації, то вона дійсно починається з самого початку. Тобто, навіть не зовсім підготовленій людині стане все зрозуміло. А електронний варіант дозволяє переглядати на будь-якому сучасному цифровому носії. У мене близько півроку був закачаний в смартфон. Більшою мірою курс містить німецькі підходи в годівлі великої рогатої худоби, і запропоновані файли допоможуть зрозуміти, звідки з'являється диво в нормуванні раціонів. Подача інформації більш ніж наочна. По правді кажучи, якщо даний курс попався б мені за часів студентства, то я б відразу вник у всю глибину питання. Хоча і так був максимально можливий бал. При перегляді інформації завжди можна швидко знайти що потрібно, структура розподілу по розділам допомагає цьому.
Наскільки потрібен це курс?Відповідь на це запитання повинен кожен дати собі сам. Тут хочеться сказати, що інформації ніколи не вистачає до кінця, а в сучасному світі, неможливо без цього отримати хороший результат. Чи охоплює курс глибокі питання в годуванні і чи можна знайти відповіді на ці питання? Скажу, що цього не буде ні в одному джерелі. А інформації вистачить рівно на стільки, на скільки Ви дозволите собі її усвідомити. Звичайно швидкого вирішення тут годі й шукати, але часом, навіть дуже хороші і працьовиті люди за все своє життя не зможуть цього зробити. Я б сказав цей курс швидше початок пошуку запитань.
Безсумнівно, курс допоможе в сфері годівлі корів. Особливо з наступного курсом: "Заготівля силосу і сінажу".
Хотілося б сказати велике спасибі Олено, за Вашу виконану роботу і побажати і надалі продовжувати радувати новою інформацією.
Романов Сергій
технолог в преміксній компанії
Курс надзвичайно корисний.
Матеріал підібраний і поданий досить концентровано, вдало скомпанований, легко сприймається, досить ілюстративний
Сергій Блюсюк
Від курсу тільки позитивні емоції. Вся інформація чітко структурована і зручна для вивчення. Завдяки цьому курсу вдалося збільшити продуктивність корів і в цілому розробити стратегію подальшої роботи по збільшенню виробничих показників. Вважаю даний курс обов'язковим для вивчення для фахівців зайнятих у сфері тваринництва.
Станіслав Сергєєв
Хочеться висловити Вам вдячність за * Курс годівля корів *. Моє господарство зовсім маленьке, але мої корови також потребують правильного догляду та годівлі, а Ваш курс дуже допомагає в цьому. Також читаю всі Ваші статті, чекаю на них, вони дуже потрібні і корисні.

З вдячністю до Вас
Савіна Олена
Добрий день.
Курс по годівлі корів складено грамотно. Більша кількість матеріалу добре ілюстрована. Інформативні відео уроки допомагають краще засвоїти матеріал. Ваш курс допомагає саме відчути фізіологію годівлі, і грамотно складати раціони з годівлі. Мені, як людині не знайомій раніше з годуванням, все стало зрозуміло і допомогло не тільки мені але й в консультаціі інших людей.
Провозін Дмитро
завідувач лабораторією аналізів кормів та води

Навчальний курс "Годівля корів"

довідковий посібник, присвячений різним аспектам годівлі дійних і сухостійних корів.

Збірник матеріалів і відео, що містить в собі найважливіші напрацювання сучасної науки про годівлю корів: від планування запасів кормової сировини до контролю годування на тваринах.

Немає коментарів до статті "Відгуки про курс “Годівля корів”"

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Нет комментариев